کافه دیدی یا موزه و رستوران دیدی و تاثیر آن بر بازار توریست ایزدشهر

شمالِ ایران به خاطرِ طبیعتِ بی نظیرش؛ همه ساله مسافرانِ زیادی را به خود جلب می کند و این استقبال و رفت و آمدها در شمال؛ نیازمندِ فضاهایِ هنری - باستانی - تفریحی - رفاهی و .... می باشد که یکی از معروفترین مجتمع در شمال ایران کافه رستوران و موزه گالریِ دیدی در ایزدشهر می باشد؛ با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

سرمایه گذاری دلاری در شمال - در مورد قیمت دلار و رابطه بین دلار و بازار املاک در شمال بدانیم

قیمت دلار 50 هزار تومانی و قیمتِ پیازی که با دلار در رقابت است! آیا تولیداتِ داخل که موادِ اولیه آن همگی داخلی می باشد به دلار وابسته است؟ در این مقاله در رابطه با تغییرات دلار در سال 1401 و عوامل تاثیر گذار بر تغییرات و همچنین عکس العمل بازار ملک در شمال را به تحلیل خواهیم گذاشت با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

اسامی روستاهای محمودآباد و خرید ویلا ساحلی در محمودآباد

محمودآباد که از شهرستان های ساحلی استان مازندران می باشد، روستاهای بسیاری را شامل می شود. که تعداد بسیار بالایی از ویلاها را در خود جای داده اند. در این مقاله اسامی هر کدام از روستاها به همراه نقشه آن آورده ایم.

بیشتر بخوانید

خشکرود کجاست؟ خرید ویلا در خشکرود مازندران

اگر به دنبال خرید ویلا جنگلی ارزان قیمت اما در عین در یک منطقه خوب و نزدیک به جاده ی تهران هستید، پیشنهاد تیم بورس ویلا به شما خرید ویلا در روستای خشکرود می باشد...

بیشتر بخوانید

ویلا با ژیلا، یک پدیده زشت در شهرهای شمالی

با نگاه کلی به بازار اجاره ویلا در شمال، قطعا با پدیده ناهنجار اجتماعی ویلا با ژیلا را متوجه می شوید، و این امر متاسفانه در شهرهای شمالی، متداول شده است، در واقع ویلا با ژیلا، یک پدیده زشت در شهرهای شمالی محسوب می شود، موضوع این مقاله، پدیده ویلا با ژیلا می باشد، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

فروش فوری ویلا یا زمین شما توسط تیم بورس ویلا

فروش ویلا و یا زمین در شمال کار سختی نمی باشد، اما اگر بی‌ توجه به برخی نکات، دست به فروش بزنید، این کار سخت خواهد شد، پیشنهاد ما این است که با در نظر گرفتن نکاتی، برای فروش ویلا در شمال و یا زمین در شمال اقدام کنید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

استفاده از شیشه در ساخت ویلاهای شمال؛ مزایا و معایب ویلاهای شیشه ای

شیشه به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین و متنوع‌ ترین متریال شناخته شده، می باشد که در صنعت ساختمان‌ سازی، کاربرد گسترده‌ ای دارد، با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان‌ سازی، امروزه استفاده از شیشه گسترش پیدا کرد، و از آن به عنوان یک المان تزیینی و کاربردی نیز استفاده می‌ شود، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

آمل کجاست؟ آشنایی با خرید ویلا در آمل

استان مازندران از شهرهای متعددی تشکیل شده است، هر یک از این شهرها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد، یکی از شهرهای معروف استان مازندران که یک شهر میانه می باشد، شهرستان آمل می باشد، با ما همراه باشید، تا با شهر توریستی آمل بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا اقساطی در شمال توسط تیم بورس ویلا

مشاورین بورس ویلا، خرید ویلا اقساطی در شمال را، به کسانیکه بودجه محدود تری دارند پیشنهاد می‌ کنند، ویلاهای اقساطی با دیگر ویلاها تفاوت خاصی ندارد، و تنها شرایط پرداخت آن متفاوت می باشد، با ما همراه باشید تا با خرید ویلا اقساطی در شمال توسط تیم بورس ویلا، آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

آشنایی با دشت نور، و شهرک های معروف شمال

شمال کشور دارای شهرک های بسیاری به صورت جنگلی و یا ساحلی می باشد، باید بدانید که بهترین شهرک‌ های مازندران، گزینه‌ های زیادی را برای خرید ویلا در شمال به شما ارائه می‌دهند، کافیست فقط تصمیم بگیرید، در کدام یک از شهرک‌ ها و در کدام منطقه از شمال، قصد سکونت سکونت داشته باشید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

فاصله تهران تا نور و خرید ویلا در نور

خرید ویلا در شهرستان نور، یک اقدام بسیار مناسب در حوزه خرید ملک می باشد، در نتیجه برای خرید ویلا می توان شهرستان نور و یکی از بخش های مختلف آن را انتخاب کرد، این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی، دارای مناطقی جنگلی و ساحلی زیبایی می باشد، با ما همراه باشید، تا با شهرستان نور بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

تخریب زیست بوم ها با تعدد ساخت ویلا در شمال

با توجه به اینکه امروزه متقاضیان، خرید ویلا در شمال بسیار افزایش یافته است، اغلب افراد اقدام به ساخت ویلا در شمال، در مناطق متفاوت نمودند، با توجه با ساخت و ساز بسیار، طبیعت شمال کشور تخریب شده است، با ما همراه باشید، تا درباره ی تخریب زیست بوم با تعدد ساخت ویلا در شمال به طور مفصل صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا مستقل یا خرید ویلا شهرکی؟

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید، در ابتدا باید مشخص کنید، به دنبال خرید ویلا شهرکی هستید یا خرید ویلا مستقل؟ اما اگر نمی دانید هر یک از این سبک ها دارای چه ویژگی و به چه صورت می باشند، با ما در این مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا نوساز یا خرید ویلا قدیمی؟ تفاوت ها و مزایا و معایب

خرید ویلا نوساز در شمال و یا خرید ویلا قدیمی از گزینه های پیش رو در میان خریداران می باشد، هر یک از این گزینه ها دارای ویژگی و مزایا و معایب منحصر به فردی می باشند، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

ویلا سنددار و انواع سند های ملکی در خرید ویلا در شمال

یکی از موارد حائز اهمیت، در خرید ویلا سند دار در شمال، دانستن نوع سند مالکیت و آشنایی با انواع سند ملکی و قوانین آن است، و از اصلی ترین مواردی که حتما قبل از خرید ویلا در شمال، باید آن را بررسی کنید، سند مالکیت ملک مورد نظر می باشد.

بیشتر بخوانید